Vyhlašuju vánoční akci na koučink!

Připravte se na novoroční předsevzetí - naučit se španělsky. Kupte si vouchery dopředu a ušetříte. Můžete koučování pořídit jako dárek pod 🎄 někomu blízkému. Od nového roku bude koučování za 1200 Kč měsíčně. Ještě můžete nakoupit za původní cenu 900 Kč. Akce platí do 22.12.2018 a vouchery se dají využít do června 2019, pak už nasadíte plavky a jedete k moři 🇪🇸 A POZOR voucherů mám jen 10.

Příklad: za koučování od ledna do června zaplatíte běžně 7200 Kč a se slevou ušetříte 1800 Kč a bude vás to stát jen 5400 Kč. To je ve výsledku víc než jeden měsíc zdarma (přesněji měsíc a půl).

Nebo si zkuste měsíc a uvidíte, jestli je to pro vás nebo ne. Případně víte, že se učit můžete i on-line nebo osobně (obojí klidně skupinově). Ozvěte se a vymyslíme spolu pěkný dáreček 🎁 .A co je to to jazykové koučování? Častá otázka na webísku, blogísku i od lidí kolem mě. Dneska vysvětlím a ukážu vám kouzlo jazykového koučování.

Jazyk vám do hlavy nikdy nikdo nenaleje. Jako lektor a jazykový kouč můžu jen otvírat dveře a ukazovat cesty. Každý student musí vědět, co chce a kolik investuje času, energie i peněz. A koučink umí všechno dohromady. Skvěle to funguje. Jazykové koučování je podle mne jeden z nejúčinnějších způsobů, jak se učit cizí jazyk. Výsledky studentů mne každý měsíc překvapují. Proč?


5 důvodů proč jazykové koučování funguje


1️⃣ usnadní vám práci - lektor vždycky najde materiály přímo pro vás, pošle odkazy na cvičení, písničky, gramatiku, četbu. Nemusíte se přehrabovat na celém internetu a ani kupovat stále nové učebnice. Máte to vždy na míru.

2️⃣ ušetří vám čas - přesně víte, co máte dělat a do kdy co splnit. Je ale na vás, jak si úkoly rozložíte a jestli je budete dělat v pyžamu nebo během obědové pauzy v práci. Jestli si zvolíte den v týdnu, nebo každý den si dáte pár minut.

3️⃣ motivuje vás - ať jste na jakékoliv úrovni, jazykový kouč vás umí posouvat dál. Dodá odvahu, vybičuje k výkonu, odmění i pochválí a řekne Vám ať přidáte.

4️⃣ šetří peníze - v ceně máte jedno hodinové setkání a 4 - 5 emailů s úkoly na míru na každý týden, jejich kontrolu a jsem vám k dispozici. Máte prostě 5 - 6 lekcí za cenu dvou.

5️⃣ budete efektivnější - představte si jazykového kouče jako kondičního trenéra. Ten trenér ví, co je pro vás dobré, kolik dřepů udělat, kdy si zaběhnout 10km, proč jíst brokolici... a když dodržíte plán, budete za měsíc zase o kus dál. A to stejné dělám já, ale se španělštinou.


A jak to vypadá prakticky?


Co potřebujete?

internet
počítač/tablet/telefon
tužku a papír
tiskárnu na dosah

Konkrétní příklad

Třeba Terka. Učila jsem ji před 3 lety ve veřejném kurzu, byl to kurz už pro pokročilejší studenty. Já jsem si odešla za mateřskými povinnostmi a zrál ve mne nápad na Španělštinu do plavek (kurzy, on-line hodiny, koučování a blog). Terka se mi po čase ozvala, jestli už zase neučím, že se někdě učila a pak cestovala a chtěla bych zase začít. Dohodly jsme si schůzku v kavárně. Dostala všech 6 otázek proč se učit, odpověděla sobě i mě. A daly jsme dohromady plán a témata, která jsou pro ni zajímavá (cestování, práce, kulturní rozdíly). Vybraly jsme, které materiály chceme používat. Chtěly jsme kreativní úkoly, zábavnou formu, poslechy, hry, ale i gramatiku a četbu. Zvolily jsme dny, kdy se Terce hodí dostat ode mne mail a naopak do kdy mi bude posílat své splněné úkoly. Spočítaly jsme si, že se španělštině může věnovat 1-1,5 hodiny týdně a našly termín, kdy se zase potkáme osobně.

Úkoly vyfocené mobilem a zaslané v termínu na mail. Já je opravuji kouzelnou tužkou a posílám s komentáři v mailu zpět
Takhle nám to jde - moje oblíbená Mapa de procrastinación v Terčině podání

No a jedeme už v tom nějakou dobu spolu. Terka maká, posouvá se a přitom je vlastním pánem svého progresu. Já posílám každé pondělí email s aktivitami, opravuji kouzelnou tužkou její texty, poukazuji na úspěchy, poslouchám Terky nahrávky... Vždy si může říct, že chce přidat nebo naopak ubrat (listopad měla složitější v práci, takže jsme to vzaly v potaz). Je prostě efektivní samouk a já jen dohlížím na její dřepy ve španělštině. A v létě pojede do Panamy, takže španělština do plavek se bude hodit. A já se budu těšit na článek!


A co vy? Kdy začínáme?