24 překvapení pro všechny milovníky španělštiny


Procvičte si španělštinu, zkoukněte vánoční reklamy, vyplňte si cvičení, napište dopis Třem králům, zazpívejte si koledy, zrekapitulujte si rok 2020, přečtěte články, procestujte svět s hosty na live streamech, poslechněte si o Vánocích v Mexiku, v Peru a nebo Španělsku, nechte se inspirovat k tvoření nebo vaření…
Splňte si každý den obsah svého „okénka“ a věnujte si chviličku, seznamte se s hispánským adventním světem a vyzkoušejte si učení trochu jinak. Ani se nenadějete a zjistíte, že i pár minut denně udělá s vaší španělštinou divy!

Co vás čeká? Nic složitého! Sledujte inspirativní úkoly! Každý den je budu zveřejňovat v uzavřené Facebookové skupině. Budete tak v kontaktu s ostatními milovníky španělštiny a hispánského světa, a navíc vám tam budu plně k dispozici při plnění úkolů.

1. prosince ráno otevřete první okénko a můžete se začít věnovat 5—10 minut sami sobě a své španělštině.

Minuty se vám za 24 dní pěkně nasčítají.

Přístup do uzavřené Facebookové skupiny a podrobné informace dostanete na první adventní neděli 29. listopadu.


Předsevzetí do nového roku 2021 bude jasné: pokračovat ve španělštině!

Pro jakou úroveň milovníků španělštiny je kalendář určen? Vím, že bude bavit nadšené začátečníky i ostřílené mluvčí.

Kdo vás kalendářem provede? Ivana Kudrnová, lektorka španělštiny a autorka úspěšného projektu Španělština do plavek.

Začínáme 1. prosince a končíme 24. prosince


Chcete se učit španělsky?

Hola, me llamo Ivana Kudrnová a španělština je mým životem. Jsem lektorkou španělštiny, autorkou projektu Španělština do plavek a pomáhám lektorům profesionálně učit (nejen) online v projektu Digitální lektoři. Mám za sebou 16 let praxe, stovky studentů, tisíce hodin a situací. Španělštinu jsem studovala a žila jsem ve španělsky mluvících zemích. Do kurzů dávám své hispánské já a těším se, až probudím to vaše.