Pojďme spojit svátek svatého Valentýna se španělštinou! Naučte se 29 sloves, která se vám budou hodit v každém vztahu. Probudím vaše hispánské já! 💖

První seznámení se slovesy

Quizlet - učte se (inter)aktivně!

Využijte sadu na Quizletu, kterou jsem pro vás nachystala, učte se slovesa, zkoušejte se z nich, klidně si je i doma vytiskněte na kartičky, pište, opakujte, vyslovujte je... Nebo si s nimi zahrajte třeba pexeso.

Quizlet - papírová klasika

A jestli máte rádi klasiku, papír, kartičky apod. Stačí si stáhnout následující dokumenty a vytisknout. Slovíčka tak můžete mít i fyzicky při sobě.

Sloupečkový slovníček si stáhnete ZDE

Pro nás kartičkové krále tu mám ke stažení i slovíčka k vytištění na lístečkách: ZDE

Wordwall - další interaktivní cvičení

Pojďte mluvit!

Hádejte, jak vypadá druhá drahá polovička? Popisujte, využívejte slovesa, která jste se naučili.

Aktivita byla vytvořena v Genially pro můj druhý projekt Digitální_lektoři.


Ivana Kudrnová

Hola, me llamo Ivana Kudrnová a španělština je mým životem. Jsem lektorkou španělštiny, autorkou projektu a blogu Španělština do plavek a pomáhám lektorům profesionálně učit (nejen) online v projektu Digitální lektoři. Mám za sebou 16 let praxe, stovky studentů, tisíce hodin a situací. Španělštinu jsem studovala a žila jsem ve španělsky mluvících zemích. Do kurzů dávám své hispánské já a těším se, až probudím to vaše.

Učení musí být totiž dřina i legrace zároveň!

Zapracujte na svoji španělštině!

Stačí se přihlásit na jarní výzvu a od 15. března dostávat 21 dní vždy jeden skvělý tip, který probudí vaši španělštinu. Minuty se vám za 21 dní pěkně nasčítají. A ani se nenadějete a zjistíte, že i pár minut denně udělá s vaší španělštinou divy!

Přihlásit se do výzvy!