Jak se vlastní slaví Vánoce ve Španělsku?

Interaktivní prezentace vám vše vysvětlí. Zjistíte, v jaké dny se slaví, jak se říká Štědrému dni, jestli nosí dárky také Ježíšek a  třeba i to, co se děje 28. prosince. Nezapomeneme se podívat na Tři krále, ale za doprovodu hudebních nástrojů si zazpíváme koledy.

Aktivita je součástí Adventního kalendáře Španělštiny do plavek 2020, kde si každý den otvíráme jedno okénko plné kultury, slovíček, španělštiny, psaní, videí či jednoho ze tří živých rozhovorů na téma Vánoce (v Mexiku, ve Španělsku, v Peru). Klidně se ještě můžete přidat, vše probíhá v uzavřené facebookové skupině.


Ivana Kudrnová

Španělština není můj život ani moje všechno a nejsem v ní nejlepší na světě. Ale jsem dobrá v tom ji lámat lidem do hlavy. Dělám to už 15 let a moc mne to baví. Teprve od září 2018 mám tento blog: Španělština do plavek. Ukazuju, jak rozmanitý je hispánský svět. Hledám různé autory a společný jmenovatel - španělštinu (občas i v titěrné míře). Protože útočím na vaše hispánské já. Od letošního března nadšeně spoluvytvářím projekt Digitální_lektoři, kde pomáhám jazykovým lektorům učit profesionálně (nejen) online.

Ivana Kudrnová

Jarní skupinové kurzy španělštiny - online jazykového koučování

Vše je nachystané tak, že si svoje úkoly budete moci dělat kdykoliv během týdny, v jakoukoliv denní dobu a na jakémkoliv místě. Bude vám k tomu stačit počítač či chytrý telefon, občas se bude hodit tiskárna a někdy třeba čaj či sklenka vína.

kód: 12ADVIENTO s 12% slevou.

12týdenní kurz španělštiny I.

od 2. března

Zapracujte na své španělštině i v novém roce, který je určen pro ty, kteří už španělštinu někdy viděli. Budeme střídat metodu dřiny a legrace. Čekají na vás gramatická cvičení, autokorektivní úkoly, poslechy, videa, 3týdenní výzva, kultura, hry, psaní, mluvení, čtení, testy. Budeme dodržovat osvědčené cykly online jazykového koučování - 4týdny základy, 4týdny na míru, 4týdny opakování.

Více informací o kurzu

12týdenní kurz španělštiny II.

od 9. března

Kurz pro ty, kteří chtějí víc! Už ovládají přítomný čas a je na čase se pořádně zorientovat v časech minulých, ale třeba i v podmínkových větách! Probereme závažnější témata, podíváme se na složitější slovní zásobu... Kurz navazuje na podzimní 12týdenní kurz. Ale je i pro tebe, jestliže potřebuješ nakopnout a umíš už základy. A víš, že do léta chceš být mnohem dál, tak neváhej! Skvěle ti kurz bude fungovat samostatně i jako doplněk k živému kurzu s lektorem!

Více informací o kurzu