Probuď svoje
hispánské já

¡Od teď začneš španělsky žít!

Řekni Hasta la vista vydýchaným třídám, učebnicím o Juanovi a slovníčku na dně kabelky. S námi tě čeká online rodeo plné interaktivních úkolů, smysluplných gramatických cvičení, live streamů z hispánských zemí a nehynoucí podpory.

Přidej se k nám, pokud…

potřebuješ studovat,
když se to hodí tobě
chceš se španělštinou
začít od píky
nevíš, že
Salvator Dalí
neexistuje*
* Jedině Salvador!
toužíš
oprášit zapadlé znalosti
přeješ si
zbavit se stresu z mluvení

Uč se v rytmu flamenca

A klidně i salsy nebo tanga. Chytni s námi přesně ten rytmus, na který se ti při učení tančí nejlíp. Protože španělština není jen jazyk, ale životní styl. Temperamentní, společenský, srdečný.

A přesně takové jsou i naše kurzy.

#chvilka_poezie

Chico nebo chica
valí do Mexika
macarenu zpívaj
siestu užívaj!

Připrav se na…

  • (samo)studium pod pravidelným dohledem dvou sympatických señor,
  • prohloubení slovní zásoby, která ti do týdne nevypadne z hlavy,
  • procvičování přesně těch španělských jevů, které potřebuješ,
  • rozšíření obzorů o hispánské kultuře i nátuře,
  • rozmotání jazyka během přátelských rozhovorů s ostatními studenty,
  • vyhraný boj s větrnými mlýny!

¡Hola! Jsme Ivana y Vero

Díky milému a bezpečnému prostředí se u nás zbavíš ostychu brouknout nejen první španělská slovíčka, ale i složitější souvětí. A navíc – namotivujeme tě učit se aspoň chvilku několikrát týdně.

Ale neboj, ve skutečnosti si ani nevšimneš, že studuješ.

Vero má na učení španělštiny oficiální lejstro z brněnské univerzity, které se jí hodilo i během studií a cestování po Mexiku. Ráda šmejdí po sekáčích a je schopná vylézt z postele jen proto, aby zkontrolovala, že má zamčený dveře.

Ivana začala se španělštinou už na gymplu v roce 1996. Vyučuje ji 17 let, studovala mj. i v Madridu a dizertaci napsala v Chile. Tlumočila třeba při umělém oplodnění a nikdy nedopíjí skleničku. Ani vína…

¡Muchísimas gracias!

Kurz vřele doporučuji všem, kdo nemají problém se samostudiem, ale zároveň potřebují trochu postrčit a cítit, že v tom nejsou úplně sami. Vedení a motivace v kurzu byly skvělé, ještě nikdy v životě jsem nesplnila tolik domácích úkolů a nikdy jsem nebyla „nepřipravená“ na další týden. To se mi dosud ještě nepodařilo! Také ho doporučuji všem, kdo se zajímá nejen o jazyk, ale celý hispánský svět, a vůbec rád poznává a učí se nové věci.
Petra Hanušová
Pro mne je toto forma, která mě nejrychleji uvedla do jazyka a zároveň zábavnou formou podněcuje touhu se učit dál a mluvit španělsky (i sama se sebou). Energie a nadšení, které z Ivany srší je vysoce nakažlivé a každá lekce je radostí.
Tereza Rhinehart
Kurz s Ivčou a Vero je nabitý aktivitami, informacemi a zajímavými úkoly. Nejvíc ho ocení ti, kteří se rádi učí sami a tráví spoustu času vyhledáváním zdrojů a organizací svého studia. To všechno tady odpadá, takže cenný čas můžete věnovat rovnou učení a ne neustálému hledání a plánování. Množství úkolů bylo tak akorát: dá se splnit při studiu 30 minut denně nebo třeba během jedné volné soboty. Zároveň lze vynechat to, co už třeba umíte nebo Vás nebaví a věnovat se víc tomu, co potřebujete. Ivča a Vero hezky pracují s motivací a vytvářejí příjemné a inspirativní prostředí. Určitě jsem se s nimi neučila naposled :)
Kateřina Němcová
Vero

Veronika Morales

Text Above Title

Title

Primary text 1 (e.g. duration)
Primary text 2 (e.g. price)
Secondary text

The rich text element allows you to create and format headings, paragraphs, blockquotes, images, and video all in one place instead of having to add and format them individually. Just double-click and easily create content.

¡To chci!