Přidej se ke spokojeným studentům

Tvoje srdce začne bušit v hispánském tempu od rána do večera. Zapomeneš s námi na práci, stres i utírání prachu!

Před prvním kurzem s Ivanou jsem váhala, jestli mi tento druh kurzů bude vyhovovat, ale dalo mi to mnohem víc než všechny předchozí skupinové kurzy v jazykových školách, kam jsem docházela fyzicky. Vše je velice chytře vymyšleno, tvrdá práce se střídá se zábavou. Iva vás naučí, jak se jazykem obklopit a učíte se tak de facto každý den, ale vlastně to vůbec nevnímáte jako učení.
Bára Koláčková
Kurz rozhodně doporučuji - zapálí vás pro španělštinu, během krátkého času se otevře hodně témat, není to jen biflování, ale i spousta zajímavých zakoutí hispánského světa, moc příjemný čas. Člověk se nenásilnou formou vrátí do studentských let, za mě osobně ten pocit se něco nového naučit a poznávat je krásný, taková duševní hygiena :-). A Ivana je naprosto skvělá a optimistická učitelka.
Petra Březinová
Největší výhodou je, že studujete když se vám to hodí. Navíc Ivana je skvělá lektorka, která vám dá spoustu tipů na studium španělštiny a motivuje vás, abyste španělštinu trénovali pravidelně.
Michaela Vojtěchová
Čeká na vás úsměv a otevřená náruč 🤗
Míla Lusková
S Ivanou se španělštinu neučíte! Žijete jí!
Vlaďka Coufalová
Kurz NaStartuj španělštinu všem jednoznačně doporučuji. Ivana se stará o super přátelskou, uvolněnou atmosféru v kurzu, zadává úkoly, které vás nenudí naopak pohltí. Ivana je výborná lektorka - profesionální, přátelská, kreativní, podporuje nás, jak jen to je možné, je neustále k dispozici ve WhatsApp skupině. Nikdy bych nevěřila, kolik španělštiny do sebe nasaju během 6 týdnů. Kurz má jen jednu nevýhodu nebo spíš nebezpečí - španělština se stane návykovou.
Radka Fisherová
Pro mne je toto forma, která mě nejrychleji uvedla do jazyka a zároveň zábavnou formou podněcuje touhu se učit dál a mluvit španělsky (i sama se sebou). Energie a nadšení, které z Ivany srší je vysoce nakažlivé a každá lekce je radostí.
Lenka Plšková
Pokud nemáte příležitost mluvit a nebo se bojíte mluvit, tento kurz je přímo pro Vás. Na první pohled se zdá, že 30 minut je málo, ale opak je pravdou. Během 30 minut nejen člověk může vyjádřit svoje myšlenky, ale má i poslechové cvičení, resp. procvičuje porozumění ostatním. :) Zároveň konverzace jsou velmi interaktivní, takže člověk vůbec nezpozoruje, že se vlastně učí. Prostě - škola hrou!
Bára Pravdíková
Myslím si, že si každý dokáže najít v týdnu 2×30 volných minut. A za tuhle krátkou dobu dostanete spoustu příležitostí k mluvení v milém a bezpečném prostředí, naučíte se novou slovní zásobu, zjistíte co si pamatujete a co je třeba zlepšit. Témata vás určitě budou bavit (není to žádné "cos dělala o víkendu"), poznáte nové lidi a určitě se zasmějete. Pro mě taky milé překvapení, jak super funguje online výuka a jaké nabízí skvělé možnosti. Žádné koukáme na sebe na počítači. Jednoznačně doporučuji, zcela bez nadsázky mi tenhle kurz vždycky udělal hezčí den. Bavilo mě setkávat se s ostatními, bavilo mě mluvit, dělat aktivity z whatsappové skupiny, procvičovat slovíčka na quizletu, prostě všechno. Těším se na pokračování.
Marta Mlejnková
I za 30 minut se toho dá stihnout spousta. Na kurzu panuje dobrá nálada a vlastně se usmíváte celých 30 minut. Já se na lekce vždy těšila. Ivana a Vero jsou super, moc sympatické 🙂👍
Karolína
Zjistíte, že najednou dokážete říct spoustu věcí, sice možná ne gramaticky správně, ale mluvení už pro vás není strašák. A když nevíte slovíčko? Nevadí, zaručeně najdete způsob, jak to říci jinak. Jděte do toho! Díky Ivaně a Vero, které se skvěle doplňují a svou energií “nabijí” celou skupinu, úplně zapomenete, že máte z mluvení obavy.
Zorka Jašková
Bylo to zábavné, nápadité, přínosné a lektorky jsou moc příjemné. Byť jsem osobně nikoho předtím neznala, cítila jsem se na lekcích jako na pokecu s dobrými kamarádkami.
Pavlína Raichlová
Materiály, ke kterým se můžeme vracet, jsou skvělé! Můžu mluvit ráno a číst si odpoledne, paráda!
Monika
Nevahajte, je to super, naozaj sa clovek viac nauci priebezne cely tyzden ako 1 hodinou za tyzden, stale to cloveka nuti nieco robit ale hlavne je to zabava ❤️ Dakujem, este ziadny kurz ma takto nebavil. Ste super 👍
Tatiana
Děkuju moc za tento kurz. Opravdu jsem si užila a těšila se každý týden na úkoly a co nového mě čeká v následujících dnech. Reto mě strašně motivovalo, měla jsem díky tomu jasný přehled čeho dělám hodně, kde naopak zaostávám a tím jsem svoje aktivity přes týden mohla upravovat, abych se všemu věnovala rovnoměrně. Pokud člověk bojuje se subjuntivem, tak tento kurz je přímo pro Vás. Nenásilným způsobem se dostane pod kůži a už Vám nepřijde tak hrozný a Vaši španělštinu to posune 100% o level výš. :)
Bára
...pokud se opravdu chcete začít učit španělsky, je kurz Probuď svoje hipánské já ideální volba :) učíte se nejenom gramatiku a slovíčka, ale i poslechy, číst, mluvit, psát... Všechno :) plus se navzájem podporujete ve skupině, Vero a Ivana vás motivují, takže nepolevíte a posunujete se! Zábavně, kreativně, smysluplně.
Denisa
Kurz Probuď svoje hispánské je výborný v tom, že vás nenutí sedět v pravidelný čas nad studiem. Já si vytvořil studijní soboty, ale nastal den, kdy jsem na studium fakt neměl náladu a místo toho vypracoval úkoly v neděli s čistou hlavou a jiným studijním rozpoložením. Ale díky vaší výzvě jsem si uvědomil, že i když jsem v sobotu neseděl nad úkoly nebo učebnicí, tři hodiny jsem koukal na španělský seriál a vždy porovnával, jak je originál překládán. Když k tomu připočtu Duolingo, náhle jsem pochopil, že španělštině jsem sobotní čas věnoval, jen jinou formou.
Jirka Netík
Kurz je bezva a to nejlepší, co jsem mohla udělat. Skvělé lektorky, které jsou jak sluníčka, vždy s pozitivní energií povzbuzující. Každý týden netrpělivě čekáte, co si nového připravily. Studujete doma, nemusíte nikam dojíždět a jejich výzva Vás nenechá zahálet. I když jsem starší roční bojující s technikou a váhala jsem, zda bude kurz vhodný i pro věčného začátečníka, kterému to učení neleze do hlavy, tak jsem už přihlášena i do jeho pokračování.
Lenka Mikulenková
Pokud chcete se španělštinou začít od nuly nebo jste věční a nevíte kudy kam, tak rozhodně zvolte Španělštinu do plavek :) Spousta zábavy i učení, nepřeberné množství nejrůznějších materiálů, skvělé lektorky, výborná a velmi milá komunikace a zpětná vazba. Nečekala jsem, že mě to chytne až takhle za srdce, fakt :) Zkušenost je nepřenositelná, musíte to zažít. Moc se těším na konverzační půlhodinky a další nášup španělštinu v pokračujícím kurzu Probuď svoje hispánské já.
Eva Kmochová
Všem, co se chtějí naučit španělsky doporučuji kurz Probuď svoje hispánské já, protože je to super začátek i pro úplné začátečníky, kteří nemají žádnou zkušenost s učením se španělštiny.
Anna Březinová
Pokud jste připraveni na sobě zamakat, baví vás různorodé úkoly a těší vás, když vás ve vaší práci někdo povzbudí, tak jděte do toho!
Kristýna Horáčková
Všem, kteří váhají, jestli do kurzu Probuď svoje hispánské já jít - neváhejte! Vero a Ivana jsou skvělé lektorky, co vás kurzem provedou s lehkostí a úsměvem. Čeká vás spousta různorodých aktivit. A ať jste na tom se španělštinou jakkoli, určitě vás to posune zase o kousek (nebo o kus, to záleží na vás) dál.
Julie
Mě kurz Probuď svoje hispánské já pomohl v tom, že se španělština přirozeně stala součástí dne/týdne. Vytvořila jsem návyk studovat. V tom pokračuju i po ukončení studia. Studuju přes Duolingo. Pestrost úkolů a z čeho všeho se vlastně dá učit a čerpat. Určitě bych doporučila tuto formu učení vyzkoušet právě ke zjištění, jaká forma je pro konkrétního studenta ta nejvhodnější.
Lucie
Pokud nemáte pravidelný režim a je pro vás složité přinutit se ke studiu doporučuji tuto nemonotónní formu výuky.
Veronika
Mila Ivano, dekuji za uzasne soukrome intenzivni skoleni pro lektory jazyku, sice mam nyni hlavu v pejru (tolik super tipů a rad), ale tale klid v dusi a pocit toho, ze trochu vim, jak na to a udelam a to fajn... a vcerejsi hodina se studenty s recenzi: "Hodina pecka, diky! Kez by vsichni ucitele jazyku ucili takhle". Takze diky patri predevsim Tobe. Moc rada prijdu zase priste.
Tereza Novotná
Úžasná zkušenost, jasnost a přehlednost gramatiky, cava, tapas, konverzace, tandem dvou skvělých lektorek, přátelská atmosféra a útulná učebna. Zamilovala jsem se do španělštiny a budu pokračovat v koučinku s Ivanou. Velká inspirace i pro mě jako lektorku češtiny pro cizinci. Do plavek snad budu konverzovat plynule 😅😀 Muchas gracias Ivana y Jindriška.
Amálie Kořánová
Jakožto učitelka španělštiny na rodičovské dovolené jsem si od plen a "hola, me llamo Veronika" odskočila k Ivance na školení minulých časů. Po třech hodinách jsem odcházela jako úplně nový člověk. V její útulné učebně jsem našla ztracené sebevědomí, ale hlavně hromadu nápadů, fíglů a inspirace. Musím říct, že mě to nakoplo, jak dlouho nic. Ivča je navíc úžasná profesionálka a přesně ví, co dělat. Osobně jsem si jistá, že jsme se (pracovně) neviděly naposled a těším se na další školení. Celým svým španělským já ji doporučuji. Děkuji.
Veronika Zdychyncová
Nejdříve jsem chvilku váhala, zda se přihlásit, a jsem šťastná, že jsem to udělala, musím říct, že Kurz Restart byl opravdu nabitý, perfektně připravené tak, aby se nám to dobře pamatovalo, vtipné hry, drilovačka slovíček, nepravidelná sloves... Ivanka i Jindřiška tvoří skvělý tým, opět mě to nakoplo ve španělštině pokračovat, nemám, co dodat, opravdu skvělé, hned po skončení kurzu, jsme se všichni ptali, kdy bude další? ❤️ Je to jako droga, takový pocit štěstí a pozitivní energie všech lidí, kteří tam byli :)))už se těším na další, ZA MĚ JEDINĚ ŠPANĚLŠTINA DO PLAVEK
Barbora Sigmundová
Výborná zkušenost s celodenním RESTARTEM i se soukromými lekcemi. Ivanka je boží a připraví hodiny šité na míru. A ještě když je v tandemu s Jindřiškou tak to má velký grády. Hodiny jsou nabitý, člověk nemá mnohdy ani šanci se nadechnout 🙂 Dlouho jsem se ŠJ váhala, ale jsem TAK ráda že jsem začala, o to víc se Španělštinou do plavek. Vřele doporučuji v jakékoliv formě! Muchas gracias!
Anna Hořejší
Byla jsem součástí kurzu Probuď svoje hispánské já-subjuntivos, který byl zaměřený na subjuntiv. Chci Vero a Ivči moc poděkovat, protože to byla pecka! Každý týden dostanete úkoly, ze kterých si vyberete, co vás baví a zajímá. Dozvíte se i spoustu dalších věcí o kultuře, cestování a nenásilnou formou se vám daná probíraná látka dostává pod kůži. Holky jsou vám k dispozici a už teď se těším na další kurz! Všem, kdo váhají, doporučuju.
Karolína Vavroušková
Zážitkový kurz s Ivčou ve mně zase probudil lásku ke španělštině, která byla pár měsíců u ledu. Taková intenzivní nalejvárna plná srandy je zkušenost, kterou byste si rozhodně neměli nechat ujít. No a pro ty, kteří chtějí mít pravidelnou dávku de español ve svém hektickém životě, je asynchronní výuka rozhodně cestou, kterou se vydat. Různá cvičení uzpůsobená přímo vašim potřebám, z pohodlí domova, klidně ve 3 ráno je sen, který přešel do reality. Ať už se chystáte používat španělštinu "jen" v plavkách na dovolené nebo v každodenní komunikaci,v práci, je Ivana vaším člověkem 👌Tak šup, na co ještě čekáte?
Barbora Dvořáková
Můžu jen a jen doporučit, výuka je zábavná a člověk tak získáva potřebné znalosti rychleji, než by čekal.
Babeta
Děkuji Ivance za super den se španělstinou na celonedělním kurzu Restart. Byl to mazec! Nakopávačka jak se patří! Ivanka je profík, bezva ženská se smyslem pro humor a srdcařka, se kterou se budete hned chtít kamarádit. V Restartu na vaše mozkový závity zaútočí v tandemu s uragánem Jindřiškou, která vás od první chvilky prostě donutí mluvit španělsky. A už to frčí v příjemné nové učebně a najednou bude večer a vy budete odcházet s otázkou: tak kdy zas příště? Naštěstí má Španělština do plavek ještě v nabídce asynchronní výuku, kterou vám ušije přesně podle vašich potřeb, takže nová závislost je na světě.
Alena
Jsem lektorka angličtiny a proto mám i na ostatní lektory vysoké nároky (nejspíš nemoc z povolání) - Veru ale naprosto splnila mé očekávání. Je to skvělá lektorka, cítila jsem se jako "královna", neboť se všechno točilo kolem mě, mých koníčků, přání a cílů. Pokud zvažujete vyzkoušet jazykový mentoring, rozhodně do toho jděte - za mě je to nejefektivnější způsob, jak se naučit cizí jazyk a s Veru nešlápnete vedle.
Eliška Krásná
Verčiny lekce můžu jedině doporučit! Přišla jsem k ní “za pět dvanáct” a během velmi krátké doby se jí podařilo vylepšit moji španělštinu po všech stránkách. Konverzační lekce šité na míru, dle potřeby dovysvětlení gramatiky, rady pro obohacení slovní zásoby i zkrášlení písemného projevu… a to vše online! Již po pár lekcích jsem díky Verči získala daleko větší jistotu v jazyce a radost z mluvení. 🙂 Muchas gracias!!
Markéta Ovečková
Vzdy som chcela objavit to moje hispanske ja a zacat konverzovat v spanielcine. S lektorktou Veronikou sa mi to podarilo a nadalej dari 🤗 9 mesiacov pravidelnych lekcii 2x do tyzdna sme komunikovali na rozne mne blizke temy a o to viac sa mi tak spenielcina dostavala pod kozu a velmi ma to bavilo! Vdaka konceptu vyucby, ktory Veru zvolila som sa nielenze vela naucila ale vytvorila si navyk. Takze davam 10*z 10* a silno odporucam! Gracias por todo Veru
Lucia Minďaš
Díky Verči, jsem se už jako začátečník domluvila na dovolené na Tenerife. Toho si moc cením, neboť to byla moje motivace, proč se začít učit jazyk… ”dokázat komunikovat ve španělštině a zvládnout povídání s přáteli”. Na Verčiných lekcích oceňuji její připravenost, flexibilitu a zábavnost. Lekce jsou šité na míru podle mých potřeb a vždy jsou inspirativní. Pro mě je důležitá atmosféra učení a ta je bezpečná a motivující, nebojím se dělat chyby a tím se v učení posouvám vpřed. Děkuji Verčo za Tvou práci. Je skvělá!
Sandra Holáková
Minimum námahy, maximální udržení španělštiny v kondici :) Časově nenáročné, velmi milá skupinka lidí, skvělé lektorky, zajímavá témata... zkrátka velká spokojenost!
Markéta Ovečková
Jděte do toho! Díky Ivaně a Vero, které se skvěle doplňují a svou energií “nabijí” celou skupinu, úplně zapomenete, že máte z mluvení obavy.
Zora
Materiály, ke kterým se můžeme vracet, jsou skvělé! Můžu mluvit ráno a číst si odpoledne, paráda!
Monika
Tento druh výuky je skvělý! Uvidíte na sobě pokroky a hlavně vás to bude bavit! Nenásilnou formou se učíte subjuntivy, koukáte na videa, dozvídate se plno nových informací a cestujete! Neváhejte a přihlašte se.
Pavlína
hehe, nech si davaju pozor, je to závislosť :-D, a určite že je to super a človeka to posúva každý deň pomalými krokmi dopredu a ani nezbadá a zistí že prešiel veľký kus cesty :-D Dakujem, este ziadny kurz ma takto nebavil. Ste super 👍
Tatiana
Jestli se někdo bojí, tak vlastně není čeho. Holky jsou úžasné a vždy ochotné pomoci. Celý kurz je velká zábava, ale taky velká dřina ;)
Katka N.
Kurz je opravdu udělaný hezkou formou, formou zábavnou, zajímavou. Různá zadání, která vás pohltí. A strašně rychle to uteče.
Jana Manowicz B.
Moc děkuji za celý tento rok - za kurzy i za konverzace, začala jsem mít díky Vám ráda nejen španělštinu, ale i španělskou kulturu a opravdu mně bavi se s vámi učit. Moc se těším příští rok.
Dorota
Moc děkuji za vaše tipy, učím se teď každý den a chci umět víc a víc. Moc se těším na kurz, který začíná už zítra. Díky za nadšení, které předáváte ostatním🙂
Magda
Bez debat: je to motivační a návykové
Aneta
muzu jen doporucit, kazdy den se objevi neco noveho a prekvapiveho, krome toho mam ted spoustu tipu na stranky, kde mohu najit informace, na dalsi tipy a triky, vyzva te pohlti a obklopi spanelstinou.
Renata
Láká vás španělština a potřebujete trošku popíchnout, nakopnout, navnadit? Tak výzva může být tou správnou volbou. Já jsem moc ráda, že jsem získala nové zdroje a načerpala inspiraci. Odvaha mluvit pořád chybí, ale třeba díky některým novým zdrojům tohle prokletí prolomím 🖤
Renata Mirková
#nejlepšípančelkynasvětě #zamilovalajsemsedošpanělštiny Neváhejte ani minutu, za pár korun hodně muziky :-)
Lucie
Milá Ivčo a Vero, vás dvě jsem měla potkat dřív. Jsem šťastná, že se tak stalo. Je úžasné, jak svou práci/koníčka děláte. Myslím, že kdo s vámi nějaký kurz prožije, tak musí být spokojený. Dokážete člověka vtáhnout do děje, zapomenout na to, že se stydí mluvit. Nabijete ho energií mít chuť ve studiu pokračovat a jazyk rozvíjet. Děkuji vám za to.
Jana M.
Pokud máte španělšinu rádi, tak neváhejte a naskočte do výzvy Zamilujte se do španělštiny. Bude vás to bavit. Nejde o suché učení, ale spíš o zábavu. Obzvlášť zajímavý byl kurz pro méně pokročilé milovníky španělštiny, ale i více pokročilí si tam mohli najít své.
Magda
Jestli chceš mít žívot o něco barevnější, chutnější a bohatší, jdi do toho. Muchas gracias holky ♥♥♥
George El Gato
Pojďte rozhodně do toho. 21 dní naplněných španělštinou - to dáte a bude vás to bavit. Díky moc holky. Ten tandem vám hodně sluší (a mě to s vámi hoooooodně baví)!
Radka Fišerová
Ivano a Veru, rada bych Vam podekovala za skvelou pripravu a aktivity co jste nachystaly do vyzvy Zamiluj se do spanelstiny, odnasim si spoustu novych informaci, tipu, nektere z nich (HelloTalk, Drops, mnemotechnicke pomucky, pisnicky) uz praktikuju ve sve vyuce spanelstiny. Vyzva me obohatila, nakopla a taky jsem si vytridila uz nepotrebne materialy aby byla moje cesta k uceni efektivni a zabavna. Jste skvele :-)
Lucie Podveska
Už při 1. konverzaci ze mě spadly obavy a viděla jsem, že jsme všechny na stejné lodi, že překonáváme svůj strach z mluvení. Všechny holky byly prima, takže jsem se cítila pohodově. Pokud se chceš zbavit strachu z mluvení a pořád čekáš, až budeš umět víc slovíček a gramatiky, neváhej a jdi to toho rovnou po hlavě, proč zbytečně ztrácet čas, když je tu možnost pohodových konverzací, kde se cítíš jako bys byla mezi přáteli.
Alena Pešková
Nebojte se, jděte do toho. Nejtěžší je udělat ten první krok - přihlásit se. Pak už to jde samo a je to jedna velká radost. Holky, jsem ráda, že jsem do toho s váma šla :)
Míša Čiháková
Holky, jste fakt skvělý! Vždycky se na vás moc těším, i když kolikrát ten úkol fofruju minutu před začátkem konverzace;) Vím, že je za tím kupa práce a že ukočírovat skupinu je někdy výzva:) Je s vámi dost sranda a naučím se fakt hromadu praktických věcí. Jsem ráda že jsem vás našla:)
Eva Kmochová
Kdo se boji, nesmí sice do lesa, ale rozhodně může chodit k holkám na španělštinu:) Ivanka y Vero to mají skvěle připravené a naučí mluvit i nemluvně:) Půlhodinka je nadupaná různými aktivitami, při kterých se ani nenaděješ a už mluvíš. A i když na začátku ani nevíš, jak se jmenuješ, na konci už jsi ostřílený/á hispanohablante:)
Eva Kmochová
Moc mne baví se s vámi učit španělsky. Kombinace kurzu Probuď svoje hispánské já a konverzací je prostě top. Navíc mne vždycky nabíjí váš pozitivní přístup a to, že nás chválíte a podporujete, díky čemuž mám chuť pokračovat. Váš přístup je pro mne inspirativní i kvůli mým studentům, na které se snažím přenést vaší pozitivní vlnu :) Moc se těším na další kurzy a konverzace, doufám, že je nikdy nepřestanete dělat.
Dorota Konvalinková
Běžte do toho! Určitě! Já jsem váhala protože jsem nikdy neměla konverzace předtím a taky nemám moc velkou slovní zásobu (zatím,ale pracuju na tom 😀.) Ale bylo to skvělé rozhodnutí! Rozhodně nemám už strach povídat. Iva s Verčou jsou výborné velmi zapálené pro svou práci. Konverzace mohu jen doporučit.
Ali Černá
Hola chicas muchas gracias por todo. Před začátkem zimní konverzace jsem si neuměla představit, že se budu na konverzace těšit a dokonce mi budou chybět. Jsem prostě závislá, a to i diky Vám. Je to ale závislost, které se nechci zbavit. Děkuji za přátelský přístup a motivaci. Que tengáis buen día.
Alena
Nebojte se zapojit! Pro mě tento kurz znamenal vykročení (nebo přesněji přímo vyskočení) z komfortní zóny hned v několika ohledech - jsem spíše introvertka, nerada telefonuji i v mateřštině, jakožto dosavadní samouk jsem neměla žádné konverzační dovednosti a zkušenosti… Mluvit španělsky nejen s lektorkou, ale hned se dvěma, a ještě před bandou chicas, které jsou ve španělštině mnohem ostřílenější, a na kameru?!? ¡Madre mía, qué pesadilla, no? Se Španělštinou do plavek ¡por supuesto no!!! Naopak, to pak máte pocit, že v té španělštině zvládnete už úplně všechno, co si usmyslíte! 😍 🩵 A asi ten nejpřekvapivější poznatek? Po připojení se cítíte tak přirozeně a ve svém živlu, že ani nestačíte “panikařit” a uvědomovat si, že děláte něco, co jste se domnívali, že je úplně mimo vaši “ligu”. Ivi a Vero, muchas gracias por todo! ❤️
Len Ka
Určitě kurz doporučuji všem, kteří se chtějí za krátkou dobu rozmluvit, zbavit se ostychu z mluvení ve španĕlštině, naučit se nové fráze, nová slovíčka, upevnit si to, co už umí, zopakovat častá témata a to vše zábavnou a intenzivní formou, moc mě kurz bavil, jako všechny produkty Španělštiny do plavek :)) muchas gracias 🤗
Petra Cz
Skvělá skupina, ve které se nikdo nikomu nesmál za chyby, naopak byl nápomocen a pocit, že je v pořádku, když nevím. Nebojte se začít, protože nikdy není pozdě naučit se nový jazyk. Pokud bych znovu hledala kurz, vždy bych volila tento, protože učení s Ivčou a Vero je jako posezení s kamarádkami u vína.
Iva Beneš
jen že jste skvělé lektorky a vaše netypické kurzy jsou super :) nabízí mnoho možností, jak si zamilovat španělštinu a ukazuje, že učení může být zábavné :)
Renča
Byla to fakt skvělá sobota, normálně se mi nechtělo odjet. Jinak kartičky jsou úplně skvělá záležitost. Manžel mě musí zkoušet, ale ani mu to nevadí, říká, že se u toho taky něco naučí. 🤩 Zrovna dneska je mám v týdenním plánu, který se snažím nastavit každou neděli. Zatím je to těžké, ale věřím, že to vypiluji (to je zase inspirace ze "Španělština do plavek". 😉 A knížka, tak ta je také bombová. Ještě kousek a bude přečtená.
Jana Brodská
Nejdřív jsem chtěla moc poděkovat za sobotní kurz. Hrozně mě to nadchlo a bylo vidět jak tu svou práci totálně žerete a bylo to hrozně inspirující 😊 taky děkuju za kartičky, vzala jsem si je na školku v přírodě a trochu procvičuju.
Bohu
Skvělý kurz. Lektorka se skvěle poslouchá, má plynulý a nenucený projev. Všechny fráze jsou velmi užitečné. Jsem ráda, že jsem si mohla svou španělštinu oprášit právě tímto kurzem. :)
Jana M.
Estupendo, v tomto kurzu jsem našla všechno, co potřebuju. Je to rychlý, jasný a jednoduchý přehled běžně užívaných a potřebných frází ve španělštině. Díky opakovacím kvízům po jednotlivých kapitolách mi fráze lépe zůstávají v hlavě. Líbí se mi, že si kurz můžu dát jen do sluchátek a učit se třeba cestou do práce. A jako velké plus vnímám parádní E-Book, ve kterém je úplně všechno z kurzu - skvělý nástroj na opakování. A ještě jeden tajný tip: ke kurzu se dají dokoupit Quizlet kartičky se všemi frázemi. Za mě 5/5.
Radka
Praktický kurz pro běžné konverzace. Logicky řazený, proložený krátkými opakovacími testy a doprovodným materiálem. I pokročilejší španělštináři si něco nového najdou. A jako bonus sympatická lektorka. Skvěle strávený čas, díky.
Lucie Budíková
Konečne som sa dočkala aj španielčiny. Úžasný kurz! Výborne vybraté slová, frázy.. Veľa som už poznala, ale mnohé boli pre mňa nové. A som za to vďačná, že som si mohla rozšíriť vedomosti. Lektorka je veľmi príjemná a dobre sa počúvala. Ďakujem za takéto príjemné učenie. :-) Dúfam, že pribudnú aj ďalšie kurzy.
Soňa G.
Vynikající lektorka! Skvělý kurz, moc se i líbily i provazby mezi jednotlivými tématy. Ráda se ke kurzu budu vracet. 🙂 Díky, Lucie
Lucie T.
Naprosto skvělý kurz pro toho, kdo si chce osvojit základní fráze ve španělštině zábavně a přehledně. Ivana vybrala fráze tak, jak se aktuálně používají ve španělsky mluvících zemích. Fráze doplňuje vtipnými popisy situací, v kterých se tyto fráze mohou použít. Mluvené slovo je vždy doplněno titulkem ve španělštině a jeho překladem do českého jazyka. Texty jsou také napsány v e-booku a ještě se dá dokoupit slovní zásoba v Quizletu na procvičování. Takže kompletní učební materiál pro základní pokec ve španělštině. V kvízech jsem dosáhla 100 %, takže je vidět, že je kurz velmi efektivní :) Dávám pět hvězdiček a klidně bych dala deset, moc se povedl a je moc užitečný!!!
Petra C.
Všechny kurzy, které jsem doposud absolvoval, měly něco do sebe. Ve všech jsem se něco dozvěděl a naučil. Ale tento byl absolutně skvělý. Španělštinu studuji právě proto, jak to podala Ivana. Neuvěřitelně z této paní srší energie a je opravdu vidět, že španělštinu miluje. Díky moc. Pues hasta luego, senora! Muchas gracias!
Jiří L.
Ivana s entuziasmem sobě vlastním pomáhá začátečníkům (nebo věčným začátečníkům :) ) prosvištět důležitá témata ve španělštině, skvělým bonusem je i učební materiál ve formě e-booku. Vše na sebe krásnè a smysluplně navazuje. Když odhlédnu od samotné náplně, tak i prezentace je poslechově i vizuálně velmi příjemná, tu a tam protkaná něžnými vtípky. Kurs mohu vřele doporučit!
Nikola Pluhařová
Kurz ve španělštině mi na Seduo chyběl. A jsem ráda, že zrovna tenhle kurz je jako první. Základní fráze na běžnou domluvu vysvětluje výborná lektorka, která dokáže svým projevem zaujmout. Moc se mi to líbilo a všem zájemcům o španělštinu doporučuji.
Miloslava H.
Na hodinách s Vero jsem velmi ocenila netradiční způsob procvičování gramatiky i slovní zásoby - infografiky dělaly učení mnohem zábavnějším. Vážím si příjemné atmosféry a také flexibity - Vero byla schopná přizpůsobit hodiny mým aktuálním tématům/potřebám. Doufám, že se ještě potkáme!
Katka Hyťha Špácová
Lekce s Vero mi pomohly po dvou letech plácání se v knihách pro samouky dostat španělštinu ze začátečníka na úroveň, ve které jsem schopná vyřešit jakýkoliv problém a navštěvovat výukové kurzy v ŠJ. Na každou lekci jsem se těšila, pochopila jsem dokonce i subjuntiv a hlavně jsem se rozmluvila takovým způsobem, že už mě žádný španělský smalltalk nevyvede z míry. Vero doporučuju všemi deseti, pokud hledáte veselé a dynamické lekce plné hispánské kultury. Mil gracias!
Bára Ziková
Vero mi pomohla rozmluvit se španělsky, ačkoliv jsme spolu skoro vůbec nemluvily. Využila jsem jejího mentoringu, abych se připravila na půlroční cestu do Mexika a díky spolupráci s Vero jsem si oživila spoustu slovní zásoby, naučila se znovu používat minulé i budoucí časy a plynule se bavit s místními. Vero připravuje lekce na míru, a tak jsme se věnovali hodně Mexiku, Kolumbii, kultuře.. Vero mi všechny lekce krásně propojila s gramatikou, psaním i čtením a doporučila mi spoustu stránek a aplikací, která jako samouk využiju dál. Rozhodně doporučuji. Po půl roce se cítím ve španělštině sebejistě a baví mě ještě víc než na začátku.
Kika Šrédlová
Nadupaný kurz základních vět a slov v různých situacích. Řekla bych takový rychlý a pestrý výlet španělštinou :-) (Seduo kurz)
Helena P.
Hola, jestli máte rádi španělštinu, neváhejte a jděte do toho! Výzva Zamiluj se do španělštiny vás udrží v pohotovosti a díky práci každý den zjistíte, že se učíte jakoby nic. Navíc dostanete spoustu interaktivních zdrojů, díky kterým se ponoříte nejen do španělštiny, ale hlavně do její kultury.
Petra Svrckova
Rozhodně doporučuji, neuvěřitelně jsem si rozšířila obzory, budu z toho čerpat ještě milion let. (Zamiluj se do španělštiny 24)
Marcela Petrželová
Je to zábava a je to pravidelně,což je super. Holky vás podpoří a i atmosféra ve skupině je fajn 😉
Bohu
Je rozhodně dobré zkusit i jiné metody než Duolingo (i když na něj také nedám dopustit).
Jan Petružálek
Nejprve jsem se obávala, že holky pouze zrecyklovaly loňskou výzvu, ale mýlila jsem se. Ivana s Vero opět zaperlily a vyšťouraly nové zdroje. Chicas, skvělá práce, pro mě byla ta letošní asi ještě zajímavější než loňská. Díky, že jste mi nedovolily, odmilovat se. ;)
Lenka Fikarová
Kurz doporučuji pro osvěžení motivace, zajímavé tipy na výuku a líbilo se mi reálné využití jazyka v komentáři a reakce Ivany a Vero, že byly přítomné a zajímaly se. Zároveň mi vyhovovala možnost plnit si úkoly, kdy jsem měla čas. Kurz je moc hezky připravený.
Jana Kalenská
Nejlépe investovaných 315 Kč. :) každý si v kurzu najde něco nového nehledě na úroveň. Moc mě to bavilo. Díky moc za Váš čas a motivaci. Určitě se nevidime naposled :)
Míša Malá
Moc doporučuji! Plno konkrétních tipů, které využiju při věnování se španělštině, nabídnuté úkoly mně šetří čas, odpadá vyhledávání, čemu se věnovat. Moc užitečné sdílení a zpětná vazba ve facebookové skupině. Motivuje v pravidelnosti. A k tomu zajímavé rozhovory a milé a bezpečné prostředí. A každodenní dávka překvapení, co bude za téma, video, cvičení.
Hana Kolaříková
Určitě neváhejte. Výzva Zamiluj se do španělštiny stojí to za to, a vlastně to nestojí skoro nic.
Bára Hrabalová
Kurz vřele doporučuji všem, kdo nemají problém se samostudiem, ale zároveň potřebují trochu postrčit a cítit, že v tom nejsou úplně sami. Vedení a motivace v kurzu byly skvělé, ještě nikdy v životě jsem nesplnila tolik domácích úkolů a nikdy jsem nebyla „nepřipravená“ na další týden. To se mi dosud ještě nepodařilo! Také ho doporučuji všem, kdo se zajímá nejen o jazyk, ale celý hispánský svět, a vůbec rád poznává a učí se nové věci.
Petra Hanušová
Pro mne je toto forma, která mě nejrychleji uvedla do jazyka a zároveň zábavnou formou podněcuje touhu se učit dál a mluvit španělsky (i sama se sebou). Energie a nadšení, které z Ivany srší je vysoce nakažlivé a každá lekce je radostí.
Tereza Rhinehart
Kurz s Ivčou a Vero je nabitý aktivitami, informacemi a zajímavými úkoly. Nejvíc ho ocení ti, kteří se rádi učí sami a tráví spoustu času vyhledáváním zdrojů a organizací svého studia. To všechno tady odpadá, takže cenný čas můžete věnovat rovnou učení a ne neustálému hledání a plánování. Množství úkolů bylo tak akorát: dá se splnit při studiu 30 minut denně nebo třeba během jedné volné soboty. Zároveň lze vynechat to, co už třeba umíte nebo Vás nebaví a věnovat se víc tomu, co potřebujete. Ivča a Vero hezky pracují s motivací a vytvářejí příjemné a inspirativní prostředí. Určitě jsem se s nimi neučila naposled :)
Kateřina Němcová