Přidej se ke spokojeným studentům

Tvoje srdce začne bušit v hispánském tempu od rána do večera. Zapomeneš s námi na práci, stres i utírání prachu!

Před prvním kurzem s Ivanou jsem váhala, jestli mi tento druh kurzů bude vyhovovat, ale dalo mi to mnohem víc než všechny předchozí skupinové kurzy v jazykových školách, kam jsem docházela fyzicky. Vše je velice chytře vymyšleno, tvrdá práce se střídá se zábavou. Iva vás naučí, jak se jazykem obklopit a učíte se tak de facto každý den, ale vlastně to vůbec nevnímáte jako učení.
Bára Koláčková
Kurz rozhodně doporučuji - zapálí vás pro španělštinu, během krátkého času se otevře hodně témat, není to jen biflování, ale i spousta zajímavých zakoutí hispánského světa, moc příjemný čas. Člověk se nenásilnou formou vrátí do studentských let, za mě osobně ten pocit se něco nového naučit a poznávat je krásný, taková duševní hygiena :-). A Ivana je naprosto skvělá a optimistická učitelka.
Petra Březinová
Největší výhodou je, že studujete když se vám to hodí. Navíc Ivana je skvělá lektorka, která vám dá spoustu tipů na studium španělštiny a motivuje vás, abyste španělštinu trénovali pravidelně.
Michaela Vojtěchová
Čeká na vás úsměv a otevřená náruč 🤗
Míla Lusková
S Ivanou se španělštinu neučíte! Žijete jí!
Vlaďka Coufalová
Kurz NaStartuj španělštinu všem jednoznačně doporučuji. Ivana se stará o super přátelskou, uvolněnou atmosféru v kurzu, zadává úkoly, které vás nenudí naopak pohltí. Ivana je výborná lektorka - profesionální, přátelská, kreativní, podporuje nás, jak jen to je možné, je neustále k dispozici ve WhatsApp skupině. Nikdy bych nevěřila, kolik španělštiny do sebe nasaju během 6 týdnů. Kurz má jen jednu nevýhodu nebo spíš nebezpečí - španělština se stane návykovou.
Radka Fisherová
Pro mne je toto forma, která mě nejrychleji uvedla do jazyka a zároveň zábavnou formou podněcuje touhu se učit dál a mluvit španělsky (i sama se sebou). Energie a nadšení, které z Ivany srší je vysoce nakažlivé a každá lekce je radostí.
Lenka Plšková
Pokud nemáte příležitost mluvit a nebo se bojíte mluvit, tento kurz je přímo pro Vás. Na první pohled se zdá, že 30 minut je málo, ale opak je pravdou. Během 30 minut nejen člověk může vyjádřit svoje myšlenky, ale má i poslechové cvičení, resp. procvičuje porozumění ostatním. :) Zároveň konverzace jsou velmi interaktivní, takže člověk vůbec nezpozoruje, že se vlastně učí. Prostě - škola hrou!
Bára Pravdíková
Myslím si, že si každý dokáže najít v týdnu 2×30 volných minut. A za tuhle krátkou dobu dostanete spoustu příležitostí k mluvení v milém a bezpečném prostředí, naučíte se novou slovní zásobu, zjistíte co si pamatujete a co je třeba zlepšit. Témata vás určitě budou bavit (není to žádné "cos dělala o víkendu"), poznáte nové lidi a určitě se zasmějete. Pro mě taky milé překvapení, jak super funguje online výuka a jaké nabízí skvělé možnosti. Žádné koukáme na sebe na počítači. Jednoznačně doporučuji, zcela bez nadsázky mi tenhle kurz vždycky udělal hezčí den. Bavilo mě setkávat se s ostatními, bavilo mě mluvit, dělat aktivity z whatsappové skupiny, procvičovat slovíčka na quizletu, prostě všechno. Těším se na pokračování.
Marta Mlejnková
I za 30 minut se toho dá stihnout spousta. Na kurzu panuje dobrá nálada a vlastně se usmíváte celých 30 minut. Já se na lekce vždy těšila. Ivana a Vero jsou super, moc sympatické 🙂👍
Karolína
Zjistíte, že najednou dokážete říct spoustu věcí, sice možná ne gramaticky správně, ale mluvení už pro vás není strašák. A když nevíte slovíčko? Nevadí, zaručeně najdete způsob, jak to říci jinak. Jděte do toho! Díky Ivaně a Vero, které se skvěle doplňují a svou energií “nabijí” celou skupinu, úplně zapomenete, že máte z mluvení obavy.
Zorka Jašková
Bylo to zábavné, nápadité, přínosné a lektorky jsou moc příjemné. Byť jsem osobně nikoho předtím neznala, cítila jsem se na lekcích jako na pokecu s dobrými kamarádkami.
Pavlína Raichlová
Materiály, ke kterým se můžeme vracet, jsou skvělé! Můžu mluvit ráno a číst si odpoledne, paráda!
Monika
Nevahajte, je to super, naozaj sa clovek viac nauci priebezne cely tyzden ako 1 hodinou za tyzden, stale to cloveka nuti nieco robit ale hlavne je to zabava ❤️ Dakujem, este ziadny kurz ma takto nebavil. Ste super 👍
Tatiana
Děkuju moc za tento kurz. Opravdu jsem si užila a těšila se každý týden na úkoly a co nového mě čeká v následujících dnech. Reto mě strašně motivovalo, měla jsem díky tomu jasný přehled čeho dělám hodně, kde naopak zaostávám a tím jsem svoje aktivity přes týden mohla upravovat, abych se všemu věnovala rovnoměrně. Pokud člověk bojuje se subjuntivem, tak tento kurz je přímo pro Vás. Nenásilným způsobem se dostane pod kůži a už Vám nepřijde tak hrozný a Vaši španělštinu to posune 100% o level výš. :)
Bára
...pokud se opravdu chcete začít učit španělsky, je kurz Probuď svoje hipánské já ideální volba :) učíte se nejenom gramatiku a slovíčka, ale i poslechy, číst, mluvit, psát... Všechno :) plus se navzájem podporujete ve skupině, Vero a Ivana vás motivují, takže nepolevíte a posunujete se! Zábavně, kreativně, smysluplně.
Denisa
Kurz Probuď svoje hispánské je výborný v tom, že vás nenutí sedět v pravidelný čas nad studiem. Já si vytvořil studijní soboty, ale nastal den, kdy jsem na studium fakt neměl náladu a místo toho vypracoval úkoly v neděli s čistou hlavou a jiným studijním rozpoložením. Ale díky vaší výzvě jsem si uvědomil, že i když jsem v sobotu neseděl nad úkoly nebo učebnicí, tři hodiny jsem koukal na španělský seriál a vždy porovnával, jak je originál překládán. Když k tomu připočtu Duolingo, náhle jsem pochopil, že španělštině jsem sobotní čas věnoval, jen jinou formou.
Jirka Netík
Kurz je bezva a to nejlepší, co jsem mohla udělat. Skvělé lektorky, které jsou jak sluníčka, vždy s pozitivní energií povzbuzující. Každý týden netrpělivě čekáte, co si nového připravily. Studujete doma, nemusíte nikam dojíždět a jejich výzva Vás nenechá zahálet. I když jsem starší roční bojující s technikou a váhala jsem, zda bude kurz vhodný i pro věčného začátečníka, kterému to učení neleze do hlavy, tak jsem už přihlášena i do jeho pokračování.
Lenka Mikulenková
Pokud chcete se španělštinou začít od nuly nebo jste věční a nevíte kudy kam, tak rozhodně zvolte Španělštinu do plavek :) Spousta zábavy i učení, nepřeberné množství nejrůznějších materiálů, skvělé lektorky, výborná a velmi milá komunikace a zpětná vazba. Nečekala jsem, že mě to chytne až takhle za srdce, fakt :) Zkušenost je nepřenositelná, musíte to zažít. Moc se těším na konverzační půlhodinky a další nášup španělštinu v pokračujícím kurzu Probuď svoje hispánské já.
Eva Kmochová
Všem, co se chtějí naučit španělsky doporučuji kurz Probuď svoje hispánské já, protože je to super začátek i pro úplné začátečníky, kteří nemají žádnou zkušenost s učením se španělštiny.
Anna Březinová
Pokud jste připraveni na sobě zamakat, baví vás různorodé úkoly a těší vás, když vás ve vaší práci někdo povzbudí, tak jděte do toho!
Kristýna Horáčková
Všem, kteří váhají, jestli do kurzu Probuď svoje hispánské já jít - neváhejte! Vero a Ivana jsou skvělé lektorky, co vás kurzem provedou s lehkostí a úsměvem. Čeká vás spousta různorodých aktivit. A ať jste na tom se španělštinou jakkoli, určitě vás to posune zase o kousek (nebo o kus, to záleží na vás) dál.
Julie
Mě kurz Probuď svoje hispánské já pomohl v tom, že se španělština přirozeně stala součástí dne/týdne. Vytvořila jsem návyk studovat. V tom pokračuju i po ukončení studia. Studuju přes Duolingo. Pestrost úkolů a z čeho všeho se vlastně dá učit a čerpat. Určitě bych doporučila tuto formu učení vyzkoušet právě ke zjištění, jaká forma je pro konkrétního studenta ta nejvhodnější.
Lucie
Pokud nemáte pravidelný režim a je pro vás složité přinutit se ke studiu doporučuji tuto nemonotónní formu výuky.
Veronika
Mila Ivano, dekuji za uzasne soukrome intenzivni skoleni pro lektory jazyku, sice mam nyni hlavu v pejru (tolik super tipů a rad), ale tale klid v dusi a pocit toho, ze trochu vim, jak na to a udelam a to fajn... a vcerejsi hodina se studenty s recenzi: "Hodina pecka, diky! Kez by vsichni ucitele jazyku ucili takhle". Takze diky patri predevsim Tobe. Moc rada prijdu zase priste.
Tereza Novotná
Úžasná zkušenost, jasnost a přehlednost gramatiky, cava, tapas, konverzace, tandem dvou skvělých lektorek, přátelská atmosféra a útulná učebna. Zamilovala jsem se do španělštiny a budu pokračovat v koučinku s Ivanou. Velká inspirace i pro mě jako lektorku češtiny pro cizinci. Do plavek snad budu konverzovat plynule 😅😀 Muchas gracias Ivana y Jindriška.
Amálie Kořánová
Jakožto učitelka španělštiny na rodičovské dovolené jsem si od plen a "hola, me llamo Veronika" odskočila k Ivance na školení minulých časů. Po třech hodinách jsem odcházela jako úplně nový člověk. V její útulné učebně jsem našla ztracené sebevědomí, ale hlavně hromadu nápadů, fíglů a inspirace. Musím říct, že mě to nakoplo, jak dlouho nic. Ivča je navíc úžasná profesionálka a přesně ví, co dělat. Osobně jsem si jistá, že jsme se (pracovně) neviděly naposled a těším se na další školení. Celým svým španělským já ji doporučuji. Děkuji.
Veronika Zdychyncová
Nejdříve jsem chvilku váhala, zda se přihlásit, a jsem šťastná, že jsem to udělala, musím říct, že Kurz Restart byl opravdu nabitý, perfektně připravené tak, aby se nám to dobře pamatovalo, vtipné hry, drilovačka slovíček, nepravidelná sloves... Ivanka i Jindřiška tvoří skvělý tým, opět mě to nakoplo ve španělštině pokračovat, nemám, co dodat, opravdu skvělé, hned po skončení kurzu, jsme se všichni ptali, kdy bude další? ❤️ Je to jako droga, takový pocit štěstí a pozitivní energie všech lidí, kteří tam byli :)))už se těším na další, ZA MĚ JEDINĚ ŠPANĚLŠTINA DO PLAVEK
Barbora Sigmundová
Výborná zkušenost s celodenním RESTARTEM i se soukromými lekcemi. Ivanka je boží a připraví hodiny šité na míru. A ještě když je v tandemu s Jindřiškou tak to má velký grády. Hodiny jsou nabitý, člověk nemá mnohdy ani šanci se nadechnout 🙂 Dlouho jsem se ŠJ váhala, ale jsem TAK ráda že jsem začala, o to víc se Španělštinou do plavek. Vřele doporučuji v jakékoliv formě! Muchas gracias!
Anna Hořejší
Byla jsem součástí kurzu Probuď svoje hispánské já-subjuntivos, který byl zaměřený na subjuntiv. Chci Vero a Ivči moc poděkovat, protože to byla pecka! Každý týden dostanete úkoly, ze kterých si vyberete, co vás baví a zajímá. Dozvíte se i spoustu dalších věcí o kultuře, cestování a nenásilnou formou se vám daná probíraná látka dostává pod kůži. Holky jsou vám k dispozici a už teď se těším na další kurz! Všem, kdo váhají, doporučuju.
Karolína Vavroušková
Zážitkový kurz s Ivčou ve mně zase probudil lásku ke španělštině, která byla pár měsíců u ledu. Taková intenzivní nalejvárna plná srandy je zkušenost, kterou byste si rozhodně neměli nechat ujít. No a pro ty, kteří chtějí mít pravidelnou dávku de español ve svém hektickém životě, je asynchronní výuka rozhodně cestou, kterou se vydat. Různá cvičení uzpůsobená přímo vašim potřebám, z pohodlí domova, klidně ve 3 ráno je sen, který přešel do reality. Ať už se chystáte používat španělštinu "jen" v plavkách na dovolené nebo v každodenní komunikaci,v práci, je Ivana vaším člověkem 👌Tak šup, na co ještě čekáte?
Barbora Dvořáková
Můžu jen a jen doporučit, výuka je zábavná a člověk tak získáva potřebné znalosti rychleji, než by čekal.
Babeta
Děkuji Ivance za super den se španělstinou na celonedělním kurzu Restart. Byl to mazec! Nakopávačka jak se patří! Ivanka je profík, bezva ženská se smyslem pro humor a srdcařka, se kterou se budete hned chtít kamarádit. V Restartu na vaše mozkový závity zaútočí v tandemu s uragánem Jindřiškou, která vás od první chvilky prostě donutí mluvit španělsky. A už to frčí v příjemné nové učebně a najednou bude večer a vy budete odcházet s otázkou: tak kdy zas příště? Naštěstí má Španělština do plavek ještě v nabídce asynchronní výuku, kterou vám ušije přesně podle vašich potřeb, takže nová závislost je na světě.
Alena
Jsem lektorka angličtiny a proto mám i na ostatní lektory vysoké nároky (nejspíš nemoc z povolání) - Veru ale naprosto splnila mé očekávání. Je to skvělá lektorka, cítila jsem se jako "královna", neboť se všechno točilo kolem mě, mých koníčků, přání a cílů. Pokud zvažujete vyzkoušet jazykový mentoring, rozhodně do toho jděte - za mě je to nejefektivnější způsob, jak se naučit cizí jazyk a s Veru nešlápnete vedle.
Eliška Krásná
Verčiny lekce můžu jedině doporučit! Přišla jsem k ní “za pět dvanáct” a během velmi krátké doby se jí podařilo vylepšit moji španělštinu po všech stránkách. Konverzační lekce šité na míru, dle potřeby dovysvětlení gramatiky, rady pro obohacení slovní zásoby i zkrášlení písemného projevu… a to vše online! Již po pár lekcích jsem díky Verči získala daleko větší jistotu v jazyce a radost z mluvení. 🙂 Muchas gracias!!
Markéta Ovečková
Verča es una profesora maravillosa. Profesional y amable. Puede adaptar sus lecciones para cada estudiante, sabe cómo enseñarme gramática difícil pero tambien usa muchos juegos, sí las lecciones son variadas y muy divertidas. Estudio español con ella por 3 aňos y estoy muy muy contenta.
Nikola Stromská
Jestli si chceš zlepšit svoji španělštinu, nemusíš hledat nikde jinde. Vero je ta nejlepší profe!
Petra Dvořáková
Vzdy som chcela objavit to moje hispanske ja a zacat konverzovat v spanielcine. S lektorktou Veronikou sa mi to podarilo a nadalej dari 🤗 9 mesiacov pravidelnych lekcii 2x do tyzdna sme komunikovali na rozne mne blizke temy a o to viac sa mi tak spenielcina dostavala pod kozu a velmi ma to bavilo! Vdaka konceptu vyucby, ktory Veru zvolila som sa nielenze vela naucila ale vytvorila si navyk. Takze davam 10*z 10* a silno odporucam! Gracias por todo Veru
Lucia Minďaš
Díky Verči, jsem se už jako začátečník domluvila na dovolené na Tenerife. Toho si moc cením, neboť to byla moje motivace, proč se začít učit jazyk… ”dokázat komunikovat ve španělštině a zvládnout povídání s přáteli”. Na Verčiných lekcích oceňuji její připravenost, flexibilitu a zábavnost. Lekce jsou šité na míru podle mých potřeb a vždy jsou inspirativní. Pro mě je důležitá atmosféra učení a ta je bezpečná a motivující, nebojím se dělat chyby a tím se v učení posouvám vpřed. Děkuji Verčo za Tvou práci. Je skvělá!
Sandra Holáková
Verča je nejlepší učitelka jazyků, kterou jsem měl! Je hrozně milá, přátelská a zároveň profesionální. Na každou hodinu má rozhodně poctivější přípravu než já 🙂 Má vždy nachystáno spoustu materiálu, ať už k vysvětlení nebo procvičení a přizpůsobené každému na míru. Díky tomu jsou hodiny příjemné a zábavné. Ještě bych ocenil i Verčinu flexibilitu, protože jsem občas musel hodiny přesouvat a vždycky jsme nějaký nový termín našli. Navíc, když jsme museli výuku přesunout do online formy na kvalitu to nemělo žádný vliv.
Kuba Stromský
Kurz vřele doporučuji všem, kdo nemají problém se samostudiem, ale zároveň potřebují trochu postrčit a cítit, že v tom nejsou úplně sami. Vedení a motivace v kurzu byly skvělé, ještě nikdy v životě jsem nesplnila tolik domácích úkolů a nikdy jsem nebyla „nepřipravená“ na další týden. To se mi dosud ještě nepodařilo! Také ho doporučuji všem, kdo se zajímá nejen o jazyk, ale celý hispánský svět, a vůbec rád poznává a učí se nové věci.
Petra Hanušová
Pro mne je toto forma, která mě nejrychleji uvedla do jazyka a zároveň zábavnou formou podněcuje touhu se učit dál a mluvit španělsky (i sama se sebou). Energie a nadšení, které z Ivany srší je vysoce nakažlivé a každá lekce je radostí.
Tereza Rhinehart
Kurz s Ivčou a Vero je nabitý aktivitami, informacemi a zajímavými úkoly. Nejvíc ho ocení ti, kteří se rádi učí sami a tráví spoustu času vyhledáváním zdrojů a organizací svého studia. To všechno tady odpadá, takže cenný čas můžete věnovat rovnou učení a ne neustálému hledání a plánování. Množství úkolů bylo tak akorát: dá se splnit při studiu 30 minut denně nebo třeba během jedné volné soboty. Zároveň lze vynechat to, co už třeba umíte nebo Vás nebaví a věnovat se víc tomu, co potřebujete. Ivča a Vero hezky pracují s motivací a vytvářejí příjemné a inspirativní prostředí. Určitě jsem se s nimi neučila naposled :)
Kateřina Němcová