Probuď svoje hispánské já mini

limitovaná CESTOVATELSKÁ edice ✈️

Geniální pro všechny účastníky našich předchozích kurzů a příjemně krátké pro ty, kteří si chtějí naše kurzy vyzkoušet

Máš už za sebou základy španělštiny a chceš na nich stavět?

Víš, že potřebuješ trochu dohled, aby tvoje znalosti mohly vzkvétat?

Baví tě se nechat vést a zároveň mít svobodu ve svém vlastním studiu?

Plovoucí úroveň od A1 až po B2+

Znáš základy? Ovládáš přítomný čas? Tak přesně tam startuje úroveň našeho kurzu. Vybraly jsme 6 průřezových témat, která se hodí pro všechny úrovně (zájmena, rozkazovací způsob, por/para, otázky, gustar a podobná slovesa a ustálená slovní spojení. Potřebuješ se zase dostat do španělského rytmu a hecnout to na vyšší úroveň? Tak kurz je pro tebe ten pravý.

Po tomto kurzu budeš…

umět jednou pro vždy rozkazovat, používat správně por/para, říkat, co máš ráda a co mají rádi ostatní, klást otázky a zorientovat se v zájmenech le/lo/la.

V zápřahu nebudeš dlouho, jsi v edici mini. Jen 6 týdnů, které udělají velkou změnu.

Umíme rozdmýchat a udržet tvoje nadšení. Necháme tě krok po kroku se zamilovat do španělštiny a získávat sebevědomí. Síla skupiny a pravidelná zpětná vazba tvoje nadšení udrží, povedou stále kupředu a nenechají tě přestat. Motivaci máš vždy v sobě.

začínáme už
20
.
5
.
2024

dřiny
Bez práce nejsou tortilly. Zapojíš nejen mozek, ale i ruce, pusu, uši a oči, aby ses španělštinu naučil vnímat jako celek. Ne jen jako poučky v ušmudlaným sešitě.
motivace
Budeš to chtít vzdát. Ale my tě nenecháme. Pravidelné pestré úkoly, síla skupiny a zarputilost těch dvou divokých hispánek ti udrží nadšení až do fin-finále.
zábavy
Křížovky, klikačky, poslouchání muziky, životopisy slavných Hispánců, minutové výzvy nebo tématické týdny. A fajn atmosféra ve FB skupině jakbysmet.
pokroku
Fanfára na konec. 4 týdny základů španělštiny, 4 týdny zdokonalování se, 4 týdny opakování. Díky téhle spirálové metodě učení si zapamatuješ i to, co nechceš.

¿Jak to v kurzu funguje?

Skupinově, ale s přizpůsobením na tělo. Každé úterý najdeš v naší virtuální třídě zadání na samostatnou práci na další týden. Do nedělní půlnoci máš deadline a v pondělí se můžeš těšit na individuální komentované odpovědi a zpětnou vazbu jen pro tebe.

Nastartuj svůj mozek před létem!

1 - 2 hodiny samostatné práce týdně

  • 6 týdnů výuky
  • 2 online setkání na ZOOMu (první setkání bude 20. května a druhé 27. června v 19:00)
  • Přístup do Whatsappové skupiny, kde najdeš podporu, přátelskou atmosférou a konverzaci navíc
  • Přístup do virtuální učebny na Google Classroom, který ti zůstane i po skončení kurzu. Budeš tak mít dokonalý přehled o lekcích a úkolech.

Naše největší kouzlo je umění zkombinovat osvědčené studijní tipy, kulturní zajímavosti a skvěle podanou španělštinu.

Kombinace samostudia s kontrolou plnění úkolů a skupinové podpory. Organizuj si svůj studijní čas svobodně. Nauč se učit samostatně a zjisti, kde najdeš svoje oblíbené zdroje.

¿Co se v kurzu naučíš?

Preguntas frecuentes

aneb často kladené dotazy

Může se přihlásit i úplný začátečník?
¡Sí! Přihlas se ty, (věčný) začátečníku, a klidně i ty, pokročilý matadore. V kurzu můžeš splnit jen základní úkoly nebo se zkušeně ponořit i do těch bonusových.

Kolik času týdně mi kurz zabere?
1–2 hodiny samostatné práce týdně. Výpisky si uděláš u stolu nebo ve vlaku, podcast si pustíš při úklidu, klikačky zmákneš během pauzy na oběd. Večer si pustíš Netflix s filmem ve španělštině a máš hotovo!

Musím někam dojíždět?
To nevíme, ale kvůli kurzu určitě ne. Klidně zůstaň v teplákách. Jako my. Všechno najdeš ve své virtuální třídě.

Jaké riziko s sebou kurz nese?
Vytvoříš si na španělštině závislost. Nebudeš chtít s učením přestat. Své okolí budeš otravovat mañanou, Salvadorem Dalím a piña coladou. Už nafurt.

Lektorky

Ivana

Ivana Kudrnová

Ivana začala se španělštinou už na gymplu v roce 1996. Vyučuje ji 17 let, studovala mj. i v Madridu a dizertaci napsala v Chile. Tlumočila třeba při umělém oplodnění a nikdy nedopíjí skleničku. Ani vína…

Vero

Veronika Morales

Vero má na učení španělštiny oficiální lejstro z brněnské univerzity, které se jí hodilo i během studií a cestování po Mexiku. Ráda šmejdí po sekáčích a je schopná vylézt z postele jen proto, aby zkontrolovala, že má zamčený dveře.

Prodejní formulář je vytvořen v systému SimpleShop.cz.