Zamiluj se do španělštiny 2024

Ochutnej naše lekce

Každý den nové překvapení, které potěší tvoji hispánskou duši. 

Začínáme 1. května

Objev úplně jiné učení jazyků založené na pravidelném, ale na krátkém kontaktu se španělštinou. Budeš mít pocit jako když se čerstvě zamiluješ a chceš se španělštinou trávit každý den.

Čekají na tebe chytrá cvičení na mnoho různých způsobů, soutěže, doplňovačky, hudba, studijní tipy a objevování kultury španělsky mluvících zemí i dobrodružné cestování s hosty v live streamech.

Naučíš se nová letní slovíčka, osvěžíš si gramatiku, vyladíš výslovnost, obohatíš své vědomosti, budeš cestovat a získáš chuť na víc.  

Po tomto kurzu budeš…

mít vytvořený návyk a (znovu) se zamiluješ do španělštiny 🩷

Výzva je stvořená pro všechny milovníky španělštiny od úrovně A do B2, ale i vyšší.

Ochutnej, jak se pracuje v kurzech Španělštiny do plavek a zjisti, že učení španělštiny tě může bavit a přinášet výsledky a také nové návyky.

začínáme už
1
.
5
.
2024

21 dní se španělštinou – 21 dní pro tebe 

dřiny
Bez práce nejsou tortilly. Zapojíš nejen mozek, ale i ruce, pusu, uši a oči, aby ses španělštinu naučil vnímat jako celek. Ne jen jako poučky v ušmudlaným sešitě.
motivace
Budeš to chtít vzdát. Ale my tě nenecháme. Pravidelné pestré úkoly, síla skupiny a zarputilost těch dvou divokých hispánek ti udrží nadšení až do fin-finále.
zábavy
Křížovky, klikačky, poslouchání muziky, životopisy slavných Hispánců, minutové výzvy nebo tématické týdny. A fajn atmosféra ve FB skupině jakbysmet.
pokroku
Fanfára na konec. 4 týdny základů španělštiny, 4 týdny zdokonalování se, 4 týdny opakování. Díky téhle spirálové metodě učení si zapamatuješ i to, co nechceš.

¿Jak to v kurzu funguje?

Od začátku každý den najdeš v uzavřené Facebookové skupině nejen nový úkol, ale také podporu a motivaci od nás a ostatních účastníků výzvy. Budeš tak v kontaktu s dalšími milovníky španělštiny a hispánského světa. Energie skupiny ti dodá nadšení a motivaci. Každý týden ti dorazí i na e-mail přehledně všeho, co se událo.

Na co se můžeš těšit?

  • Rozmanitá slovní zásoba na téma turismus, letní aktivity a jídlo
  • 3 interaktivní testy, které vás donutí k bleskovému učení
  • Kreativní úkoly
  • Cestovatelské rozhovory
  • Studijní tipy
  • Písničky a videa
  • Zajímavosti z kultury a literatury
  • Tipy na prima aplikace a stránky
  • Mix mluvení, psaní, zpívání, čtení, gramatiky, poslechu a videí

Pro nadšené začátečníky i ostřílené mluvčí

Kolik času mi výzva zabere?

Přibližně 5 až 10 minut denně, ale může se stát, že tě úkoly a dění ve skupině zaujmou natolik, že věnuješ španělštině času mnohem více. Pár minut denně udělají s tvojí španělštinou divy!

Kolik mě to bude stát?

15 korun denně za láskyplné španělské pohlazení

Celkem je to míň než za oběd na Ramble

¿Co se v kurzu naučíš?

Preguntas frecuentes

aneb často kladené dotazy

Může se přihlásit i úplný začátečník?
¡Sí! Přihlas se ty, (věčný) začátečníku, a klidně i ty, pokročilý matadore. V kurzu můžeš splnit jen základní úkoly nebo se zkušeně ponořit i do těch bonusových.

Kolik času týdně mi kurz zabere?
1–2 hodiny samostatné práce týdně. Výpisky si uděláš u stolu nebo ve vlaku, podcast si pustíš při úklidu, klikačky zmákneš během pauzy na oběd. Večer si pustíš Netflix s filmem ve španělštině a máš hotovo!

Musím někam dojíždět?
To nevíme, ale kvůli kurzu určitě ne. Klidně zůstaň v teplákách. Jako my. Všechno najdeš ve své virtuální třídě.

Jaké riziko s sebou kurz nese?
Vytvoříš si na španělštině závislost. Nebudeš chtít s učením přestat. Své okolí budeš otravovat mañanou, Salvadorem Dalím a piña coladou. Už nafurt.

Lektorky

Ivana

Ivana Kudrnová

Ivana začala se španělštinou už na gymplu v roce 1996. Vyučuje ji 17 let, studovala mj. i v Madridu a dizertaci napsala v Chile. Tlumočila třeba při umělém oplodnění a nikdy nedopíjí skleničku. Ani vína…

Vero

Veronika Morales

Vero má na učení španělštiny oficiální lejstro z brněnské univerzity, které se jí hodilo i během studií a cestování po Mexiku. Ráda šmejdí po sekáčích a je schopná vylézt z postele jen proto, aby zkontrolovala, že má zamčený dveře.

Prodejní formulář je vytvořen v systému SimpleShop.cz.